G
S
NW
Działka rekreacyjno- budowlana, Popowo Letnisko
Powierzchnia
3634.0 m2
Cena za m2
49 PLN

Działka rekreacyjno- budowlana, Popowo Letnisko

Grunt
Sprzedaż
Na wyłączność
mapa
178 066 PLN
178 066 PLN
178 066 PLN
49 PLN
3634.0 m2
40.00
70.00
brak
brak
w ulicy
brak

Opis nieruchomości

Dzień dobry,
Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni ok 3600 m2, zlokalizowaną w miejscowości Popowo- Letnisko, przy DK 62 Serock - Wyszków.

Grunt w otoczeniu lasów, w rozlewisku Bugu i Narwii, cicha i spokojna okolica idealna do obcowania z naturą, częściowo zalesiony.

Teren nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania, ale dla sąsiednich działek zostały wydane Warunki zabudowy na zabudowę rekreacyjną - na podstawie takiej decyzji można się starać o pozwolenie na budowę.

W ofercie posiadamy wszystkie działki zaznaczone na rysunku, różnią się one od siebie nieznacznie metrażem, istnieje też możliwość zakupu wszystkich działek - np pod inwestycję w usługi rekreacyjne, turystyczne lub inne.

Zapraszam do kontaktu i na wizję lokalną.

--
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, nie ponosimy odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Robert Kowalkowski
Starszy Doradca Klienta
Property Place
Ul. Żegańska 18
04-713 Warszawa

178 066 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
Robert Kowalkowski
Starszy Doradca Klienta
Property Place
Telefon
phone