Doradztwo

Wynajem powierzchni wiąże się z wieloma formalnościami i wymaga znajomości rynku. To z kolei wymaga czasu, a czas to pieniądz. Właśnie dlatego Property Place zajmuje się wszystkim kompleksowo. Klient nie musi martwić się o detale. Otrzymuje starannie dobrane oferty, które spełniają jego oczekiwania. To wygoda, która dla nas jest standardem działania.Badamy potrzeby klienta, określając podstawowe parametry, takie jak metraż, lokalizacja, dostęp do obiektu, zapotrzebowanie na powierzchnie socjalne lub biurowe, media. Na podstawie wywiadu wybieramy dla klienta obiekty, które spełniają wszelkie oczekiwania.

Wspólnie oglądamy wybrane obiekty, jeszcze bardziej doprecyzowując potrzeby.

Doradztwo przy wynajmie

Wspieramy klientów w negocjacjach warunków najmu, pomagając m.in. ustalić wysokość czynszu oraz warunki umowy. Reprezentujemy klienta w trakcie negocjacji Nasze doradztwo to kompleksowa usługa, obejmująca działanie od rozpoznania potrzeb, aż po realizację.

Zajmujemy się weryfikacją zapisów MPZP, sprawdzamy dostępność mediów, komunikację z drogą publiczną, gwarantujemy wsparcie w uzyskaniu DŚ, WZiZT, PnB.

Skontaktuj się z nami